Vrbenská 197/23, 370 01 České Budějovice, tel., fax: 387 411 869, e-mail: info@cisscz.cz
Šetřete svůj čas, peníze a pracovníky - využijte naše
KOMPLEXNÍ SLUŽBY SOUVISEJÍCÍ SE SPRÁVOU OBJEKTŮ
Dispečink 24 hodin denně
387 314 303

Údržba objektů

realizace stavebních investičních prací

Nevíte si rady s realizací stavebních investičních prací, nebo Vám na ně nevychází čas? Rádi je za Vás zvládneme v předem dohodnutém termínu a podle Vašich představ.

plán oprav a jeho realizace

Chcete-li koupit či vlastníte nemovitost, neznamená to, že již do objektu investovaná částka je ta poslední, kterou vynaložíte, ať se jedná o nemovitost starší či novou. I neživé věci stárnou a potřebují opravy. Proto je dobré se předem připravit a vědět, kdy a kolik budeme potřebovat finančních prostředků a kdo nám určené opravy provede.

operativní opravy

I přesto, že máte připraven plán oprav, je dobré mít kontakt na firmu, která řeší havarijní situace. Smyslem operativní opravy je zabránit, nebo zamezit vzniku dalších průvodních škod do doby provedení opravy zajišťující provoz v původním rozsahu. Stačí vytočit naše telefonní číslo a my Vám během krátké doby havarijní situaci odstraníme.

běžné opravy

Údržba objektůMyslíte si, že nepotřebujete kontakt na firmu, která provádí běžné opravy? Vás se to netýká? Naše firma do skupiny běžných oprav řadí veškeré opravy související s poruchou stavby nebo její části, a to za předpokladu předchozí dohody obou stran o způsobu, ceně a času prováděné opravy. Tyto běžné opravy jsme schopni realizovat prakticky ve všech stavebních profesích.

údržba zeleně, zahradnické práce

Mnohokrát dopoZůže k uzavření obchodu milé vystupování, příjemné prostředí a celkový vzhled firmy, do kterého spadá i její bezprostřední okolí. Zahradnické práce, celoroční údržba zeleně i patří do naší podnikatelské činnosti.

zimní údržba

V zimních měsících pro Vás zabezpečíme pravidelný úklid sněhu včetně provedení posypu.