Vrbenská 197/23, 370 01 České Budějovice, tel., fax: 387 411 869, e-mail: info@cisscz.cz
Šetřete svůj čas, peníze a pracovníky - využijte naše
KOMPLEXNÍ SLUŽBY SOUVISEJÍCÍ SE SPRÁVOU OBJEKTŮ
Dispečink 24 hodin denně
387 314 303

Další služby

servis telefonní ústředny

Čas jsou peníze. Důležité telefonní hovory nám mohou vydělat peníze a ušetřit velké množství času, během kterého se můžeme věnovat důležitým obchodním činnostem. Pouze ale v tom případě, jsou-li spolehlivě fungující, což Vám zajistíme pomocí pravidelného servisu Vašich telefonních ústředen.

obsluha telefonní ústředny

Máte-li již od naší firmy pravidelný servis telefonní ústředny, rádi Vám zajistíme i její kvalifikovanou obsluhu. Pokud nemáte, nevadí, i přesto Vám rádi poskytneme naše služby.

servis slaboproudých rozvodů

Máte povinné zkoušky na provádění oprav slaboproudých rozvodů? Naši odborní pracovníci tyto zkoušky mají a jsou tu pro Vás.

provoz podatelny

I přes současnou moderní techniku se stále neobejdeme bez rozesílání dopisů poštou, bez přijímání a vydávání důležitých dokumentů. Správa podatelny Vám takovéto problémy vyřeší a naši zaměstnanci jsou pro tuto činnost odborně vyškoleni.

výdej obědů a občerstvení

Další službyRychlé, kvalitní, bezchybné pracovní výsledky jsou odvislé od celkového fyzického a psychického stavu Vašich zaměstnanců. K tomu přispívá i starost zaměstnavatele o takové věci, jako je občerstvení během pracovního procesu. Mají Vaši zaměstnanci možnost teplého stravování či si zakoupení svačiny v objektu Vaší firmy? Naši pracovníci Vám zajistí výdej obědů a občerstvení.

domovnické služby vč. drobné údržby

Vlastníte budovu a nemáte v ní domovníka ani zaměstnance, který by domovnické služby vykonával? Máte s tím problémy? Naši zaměstnanci jsou proškoleni ve vykonávání domovnických služeb včetně drobné údržby, která je s touto činností velmi úzce spjatá.

provoz kotelny (výměníku)

Vytápíte si objekt sami? Je jeho součástí kotelna či výměník? Naše firma zabezpečuje provoz kotelny i výměníku spolu se všemi službami, které s touto činností souvisí.